Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 420,00%

No wreszcie Jasiu coś zrobiłeś!

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/C-C-ENERGY-SA-1-Zabezpieczenie-roszczen-Clean-Carbon-Energy-S-A-na-majatku-Komputronik-S-A-poprzez-ustanowienie-hipoteki-przymusowej-na-nieruchomosciach-Komputronik-S-A-2-Slwdztwo-Prokuratury-Okregowej-w-Szczecinie-w-sprawie-dzialan-bylego-zarzadcy-przymusowego-Clean-Carbon-Energy-S-A-oraz-reprezentantow-spolek-z-grupy-Komputronik-S-A-majacych-na-celu-wyrzadzenie-Clean-Carbon-Energy-S-A-szkody-wielkich-rozmiarow-3-Wytoczenie-powodztwa-o-stwierdzenie-niewaznosci-ugody-umowy-odnowienia-umowy-przeniesienia-wlasnosci-nieruchomosci-oraz-prawa-uzytkowania-wieczystego-zawartej-w-dniu-17-pazdziernika-2014-roku-przez-spolki-z-grupy-Komputronik-S-A-oraz-zabezpieczenie-roszczen-Clean-Carbon-Energy-S-A-poprzez-ustanowienie-zakazu-zbywania-i-obciazania-nieruchomosci-7237195.html

  • No wreszcie Jasiu coś zrobiłeś! Autor: ~Rob

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -10,86% 0,31 2023-12-06 15:15:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.