Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: 32,18%

No cóż jak krach to krach, a tu w co panowie gracie? W czerwone?

Zgłoś do moderatora
Ja wiem że giełda to ciężki kawałek chleba, kto wszedł w kasę ten gość, bo zachód urwał właśnie dno, i że tak powiem - a nie mówiłem??? NO ALE LEŻĄCEGO NIE KOIPE SIĘ
Zobacz wątki dotyczące Grupa AzotyZobacz profil Grupa Azoty
Autor: ~MAZUR [83.31.71.*] 2020-02-19 15:57
Zgłoś do moderatora
MASZ TU SENS O KTÓRY PROSIŁEŚ, https://www.youtube.com/watch?v=iNVLDB2
  • No cóż jak krach to krach, a tu w co panowie gracie? W czerwone? Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -3,36% 23,00 2020-04-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.