Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: 1,13%

Niska wycena!

Zgłoś do moderatora
Na chwilę obecną bardzo ciężko jest znaleźć spółkę, która może przynieść ogromną stopę zwrotu. Dlatego chciałbym Wam przedstawić jedną z najbardziej niedowartościowanych spółek z branży dystrybucji sprzętu IT, a mowa o NTT - zapraszam do poczytania i dziękuję za poświęcony czas :)

NTT System - jest producentem komputerów stacjonarnych, dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Produkuje również notebooki oraz serwery. Spółka zajmuje się także dystrybucją akcesoriów, podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych. Główni odbiorcy produktów NTT System to Czechy, Węgry oraz Holandia, a także Białoruś, Ukraina i Litwa.

Zwróćcie proszę uwagę na rekordowy zysk netto oraz przepływy z działalności operacyjnej. Przed nami raport zam I kw. (31maja), który tylko będzie potwierdzeniem tego jak dobrze Spółka potrafi generować realną gotówkę. Na dzień dzisiejszy ma ponad 14.8 mln złotych czystej gotówki w kasie. Kolejnym plusem jest coroczna wypłata dywidendy. A w obecnej sytuacji powinna to być rekordowa dywidenda.

Pomijam fakt, że NTT działa w tym samym segmencie co chociażby Asbis czy Action. Nie trzeba chyba przypominać jak w ostatnim czasie urosły ww. Spółki. Czekamy zatem na raport za I kw i wybicie na rekordowe poziomy.

Pozdrawiam serdecznie :)
  • Niska wycena! Autor: ~Robson

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERA 4,07% 1,79 2021-12-06 10:26:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.