Podtrzymuję prognozę 1,35 - 1,40 zł to jest cena za którą będę kupował akcje Millenium. Nie dzisiaj i nie jutro ani za miesiąc. Ale cierpliwie czekam i się doczekam. A wszystkich opluwaczy poproszę o przeprosiny jak moja analiza się sprawdzi . A się sprawdzi.
Żeby była jasność, oczekuję przyspieszonych spadków w końcowej fazie, tj. spadków wielkości 10 % - 15 % na większości spółek.