Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Nie tylko sprawozdanie finansowe!

Zgłoś do moderatora
ale i dywidendę za 22 rok syndyk wypłaci. Oraz zaległe dywidendy za lata 21, 20 i 19, nie muszę chyba dodawać że dywidendy w cenie nie niższej niż ta ostatnia z 2018 roku, bo przecież inflacja.

Boshe, Ty widzisz i nie grzmisz. Kiedy to niby Syndyk opublikował jakieś sprawozdanie za 2021r.? Od kwietnia 2021r. spółka nie ma obowiązku publikowania czegokolwiek!!!
Niedziwota że Polską giełdę nazywa się bananową, skoro grają na niej "tacy" inwestorzy. A potem płacz że ktoś im ukradł oszczędności ich życia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELBUDOWA -16,35% 0,43 2021-04-08 17:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.