Tak bywa na gieldzie , pisaaaaaaalem , wszedł fund a to nieszczęscie - pajace zarządzający postanowili zrealizować zysk - albo wykazać na koniec roku =dla premii grają jak chcą , ale taki pa...t wciska program i ten jesli nie osiąga np.40 z ł za akcje nie zmieni parametrów gry.
To nie WIG - covid - gdzie te "paltny " nie są w stanie zainwestować swojej zł. Oni grają za " NIE SWOJE " -rekomendacje - zapyrtam wiec personalnie :
CO ANALYTYKU ???? dalo ci BOSSOWSKI - pracowniku dane do twej anlizy i w co grasz?