Wyplata dywidendy nie jest obowiązkowa.
Teraz się obudzili....od kilku tygodni było przestrzegane na forum, że dywidendy prawdopodobnie nie będziej. Ĵeżeli ktoś mimo braku rekomendacji i zatwierdzenia na nią postawił, to już jego ryzyko giełdowe, takie same jak to, że kurs Torpolu spadnie do 10 PLN