Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,98 zł , zmiana od tamtej pory: -10,47%

Nie kiście kasy, EC2 tuż przed wzrostem, warto sie zainteresować.

Zgłoś do moderatora
To w tej chwili jedna z najciekawszych spółek na New Connect, kurs od kilku lat na dnie, podpisane dobre kontrakty, dobry zyskowny ostatni raport, wzrost murowany, akcje w rękach zarządu, topniejący FF. Warto się zabrać zanim pociąg odjedzie. Do końca roku możliwy wzrost ponad 100%. Ostatni wzrost po raporcie poparty wolumenem, jest paliwo, jest moc :)
  • Nie kiście kasy, EC2 tuż przed wzrostem, warto sie zainteresować. Autor: ~Lorens

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAWLPLUG 0,75% 8,04 2019-12-06 10:12:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.