Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,24 zł , zmiana od tamtej pory: -15,78%

Nie chcą szkła koloru zielonego... ???

Zgłoś do moderatora
Przedst. zarządu zwrócili uwagę, że pandemia zmieniła zapotrzebowanie na produkty pod względem kolorystycznym.
W raporcie za IQ wskaz. na ryzyko problemu sprzedaży niektórych kolorów szkła, związane z innym zapotrzebowaniem hut.
Cz. zarządu P.Kołakowski stwierdz., że w I półroczu utrzymana została wielkość sprzedaży szkła bezbarwnego i brązowego.
Duży spadek o ponad 20% zanotowało szkło zielone. To jest coś, co ogranicza rozwój dalszej możliwości sprzedaży i generowania zysków.
Spółka uzyskując produkt bezbarwny, na który jest popyt, czy brązowy, generuje też produkt zielony, na który jest mniejsze zapotrzebowanie, co przyczyniło się do wzrostu zapasów względem ubiegłego roku...
  • Nie chcą szkła koloru zielonego... ??? Autor: ~Pawełek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -3,88% 6,94 2020-10-21 16:38:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.