niniejszym na jakiś czas zawieszam aktywność na forum , pozdrawiam mój fanklub (jeśli jest :P) i moich oponentów (niech odpoczną :P) - i ja muszę odpocząć , jutro zapłonie olimpijski ogień i preferuję oglądać zmagania sportowców niż gnić na forum bankiera
Arrivederci tutti