Forum Giełda +Dodaj wątek

nic dziwnego ze kurs jest tak szmacony jak tu tyle leszczy siedzi...

Zgłoś do moderatora
mega transakcje same np. 715 akcji kupione po 1,59 o od razu wywalone po 1,62 jak się tylko pokazała oferta kupna, zysk dla sprzedającego aż 21zł po odliczeniu prowizji zostaje jakieś 15zł na piwo i paluszki lol
  • nic dziwnego ze kurs jest tak szmacony jak tu tyle leszczy siedzi... Autor: adam.1983

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 2,94% 0,70 2020-11-23 14:52:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.