Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,60 zł , zmiana od tamtej pory: 2,86%

Newsletter, sierpień 2021

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Szanowni Państwo, jesteśmy na półmetku sezonu wakacyjnego. Pomimo tego lipiec dla Grupy AFORTI wiązał się z wprowadzaniem ulepszeń systemowych oraz sukcesywnym dążeniem do ekspansji zagranicznej. Poniżej przestawiamy najważniejsze informacji z działalności spółek ostatniego miesiąca."

Źródło: https://aforti.pl/wp-content/uploads/2021/08/Newsletter-Grupy-AFORTI-Sierpien-2021.pdf 
  • Newsletter, sierpień 2021 Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,70% 5,76 2021-10-22 16:05:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.