Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  764,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,63%

Neuca na 600 do 17

Zgłoś do moderatora
Awaria w biurze maklerski PKO BP. System nie działa od rana

publikacja
2023-07-03 13:54
W poniedziałek 3 lipca od ok. godziny 9:00 serwis Biura Maklerskiego jest wyłączony z użytku przez awarię. Według obsługi trwają prace nad przywróceniem dostępu dla klientów, jednak w oficjalnych kanałach wciąż brak informacji o usterce.
  • Neuca na 600 do 17 Autor: ~Neuca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA -0,86% 807,00 2025-11-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.