Forum Giełda +Dodaj wątek

NetWsie oraz brytyjski IT Lanway na rynku brytyjskim

Zgłoś do moderatora
http://www.netwise.pl/
2014-07-30
Netwise w strategicznym sojuszu wchodzi na rynek brytyjski

Wiodący brytyjski dostawca usług IT Lanway i wiodący polski integrator CRM Netwise S.A. połączyli wiedzę i doświadczenie, aby wspólnie rozwijać bezkonkurencyjną ofertę usług opartych o platformy Microsoft.
  • NetWsie oraz brytyjski IT Lanway na rynku brytyjskim Autor: apok51

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE 0,00% 8,30 2020-06-05 09:46:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.