Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  285,00 zł , zmiana od tamtej pory: -15,79%

NETWISE Z MICROSOFT Buduję platformę do dystrybucji szczepionki na covid

Zgłoś do moderatora
NETWISE będzie wspólnie z MICROSOFT Budować platformę do globalnej dystrybucji szczepionki na covid 19. Ponadto inne kontrakty w USA. Doskonale wyniki i wskaźniki
  • NETWISE Z MICROSOFT Buduję platformę do dystrybucji szczepionki na covid Autor: ~Bodek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPYROSOFT -1,64% 240,00 2021-06-23 11:34:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.