Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,57 zł , zmiana od tamtej pory: -15,92%

Naganianie zaczyna być irytujące

Zgłoś do moderatora
Dzisiejsze naganianie na ABS zaczyna mnie już irytować.
Spółka jest ciekawa i pokazała fajny raport, ale przy ASI wynik opiera się głównie na wycenie aktywów i zawsze jest z tyłu głowy pytanie o powtarzalność wyników. Po rewelacyjnym dla rynku II i III kw. wszystkie tego rodzaju spółki pokazały milionowe zyski - zobaczcie JRH, Carpathię, NWAI z New Connect czy też INC S.A. na rynku głównym. Pytanie o powtarzalność tych kosmicznych rezultatów. W przypadku NWAI i INC są "drugie nogi" - działalność usługowa (doradcza) i domy maklerskie. Wynik ABS to niestety tylko przeszacowanie wartości spółek portfelowych.
  • Naganianie zaczyna być irytujące Autor: kubson77

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABSINVEST -2,22% 1,32 2021-11-26 11:21:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.