Co co naganiają na spadki żeby ktoś sprzedam na minusie że stratą, to liczą się z tym że kiedyś zostaną z tego rozliczeni? Nawet gdybyśmy mieli hipotezę zoo, to ufo nie widzi tego co wy robicie? Myślicie że kto będzie że społeczeństwa nagrodzony i faworyzowany? Manipulant czy uczciwy i cierpliwy?