Naganiacze zarówno na spadki jak i na wzrosty,to trochę nie ta spółka.Ci co tu widzą interes i ładują w nią dziesiątki tysięcy naprawdę nie patrzą na te nasze forumowe pierdoły,oni wiedzą czy kupić ,bez tych wpisów,czy sprzedawać czy kupować.Tu dzisiaj sprzedano prawie 100 tys.akcji,czyli wiedzą co robią