Forum Giełda +Dodaj wątek

Na tym poziomie już długo nie odpoczniemy, wydaje się, że leszcze popłyn

Zgłoś do moderatora
Wydaje się, że spółka po rocznym boczniaku dojrzała do wybicia, myślę że najdalej do sierpnia należy spodziewać się większych zakupów, widzimy, że kurs jest ładnie pilnowany i skubany od leszczyków, tylko pytanie ile jeszcze można kupować po 1 tys. akcji podczas sesji, podczas gdy Lubliniec, Litwa i Estonia zapewne niedługo ruszą;)
pozd
  • Na tym poziomie już długo nie odpoczniemy, wydaje się, że leszcze popłyn Autor: ~delfi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,12% 7,70 2020-11-27 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.