Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -44,76%

Na SWD-Rakieta ruszyła-Rajd na 20 złotych- teżCały WIG mocno się trzyma.

Zgłoś do moderatora
Po zeszłorocznym maraźmie na całym szerokim WIG widać duże ożywienie. A szczególnie udziela się to Swiss Med.
Ten Nowy rok 2020-sty bedzie na polskiej giełdzie baaardzo dobry wraz z narastającą inflacją i wzrostem pensji. W tym roku zaczął się rekordowy wzrost minimalnej krajowej i w ślad za tym więc ej kapitału trafiać będzie na giełdę, bo wzrośnie zamożność społeczeństwa.
A Swiss Med to niedowartościowana spółka i dlatego szybko rośnie. Nadrabia straty po silnej korekcie.
Tu odbiło po dużej korekcie w trendzie wzrostowym i dlatego jest niesamowita okazja do zarobku. 
Trend wzrostowy się trzyma, a my Jesteśmy zaraz po korekcie, dlatego tak mocno opłaca się teraz właśnie kupować pakować do wora ile tylko dają. Rakieta ruszyła na 20 złotych, jak nie wyżej. :-)
Pięknie Nam się rozpoczął ten 2020-sty Rok.
Tak zdołowana spólka jak Swiss med ma duży teraz potencjał do wzrostu. Spółka ma się znakomicie, a na ostatniej korekcie był aniczym nieuzasadniona panika, owczy pęd do sprzedawania i dlatego tak wtedy spadło więcej niż powinno. Tym bardziej teraz wyżej odbije, bo musi odkuć się po nieuzasadnionej przecenie. :-)

  • Na SWD-Rakieta ruszyła-Rajd na 20 złotych- teżCały WIG mocno się trzyma. Autor: ~Analityk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SWISSMED -3,06% 3,48 2020-06-05 17:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.