Forum Giełda +Dodaj wątek

Na pewno jest kupiec na Galerie a te niusy to kit by wytrzepać

Zgłoś do moderatora
Przeciętnie za takie Galerie inni brali 50ml EU .Umowa z bankiem była do grudni i tu nagle wypowiedzenie ,owszem mogą wypowiedzieć lecz jestt to nieskuteczne prawnie.
Animator dostał trzy miesięczny okres wypowiedzenia podobnie zrobił IMOIST
Jeśli i oni chcą zejść z GPW to musi być wezwanie i skup przymusowy po przekroczeniu
94%.Przez trzy lata sypali negatywne infa ile zebrali???
Teraz też próbowali wytrzepać ostatnich niedowiarków i zapewne sie udało ja mam kupowane ze średnią 3zł i mam nadzieje że jeszcze zarobię .
Gdyby tylko wzieli 30ml EU za katowice to daje 120ml 7ml papieru proste ok 10zł na akcje
Dlatego to NZWA na 4 pazdziernika tam zapadnie właśnie decyzja
  • Na pewno jest kupiec na Galerie a te niusy to kit by wytrzepać Autor: ~GALENDOR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -0,56% 0,18 2022-05-18 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.