Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  462,00 zł , zmiana od tamtej pory: 33,77%

Na Kętach nie ma krótkiej sprzedaży, dlaczego was tak bolą wzrosty?

Zgłoś do moderatora
Skąd ten ból doopska u wielu? Że nie posluchaliscie i nie kupiliście? Typowa polska zawiść? Idźcie kupować cd projekt skoroKety drogie. Ludzie będą pykac w gierki, kupujecie przyszłość, będziecie trendy jak sojowe latte tylko odprlcie się od Kęt.
  • Na Kętach nie ma krótkiej sprzedaży, dlaczego was tak bolą wzrosty? Autor: ~Oz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -0,32% 618,00 2021-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.