Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  143,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,81%

Na gorąco z wirtualnej konferencji wynikowej 1H2020

Zgłoś do moderatora
CFO Rakowski: II kw. był pełen wyzwań, ale finalnie zanotowaliśmy dobre wyniki i mamy bardzo dobrą sytuację finansową - dług netto/EBITDA 0,2, 159 mln zł gotówki

Amica spodziewa się, że III kw. może być lepszy rdr zarówno pod względem przychodów, jak i zysków

Amica przyspiesza transformację cyfrową w ślad za zmianami rynkowymi w związku z pandemią

  • Na gorąco z wirtualnej konferencji wynikowej 1H2020 Autor: jan_malas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 3,07% 141,00 2020-10-19 16:49:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.