Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,99 zł , zmiana od tamtej pory: -69,97%

Na co tak czekamy?!

Zgłoś do moderatora
Czemu ma służyć to blokowanie kursu przy 12 PLN? Ewidentnie na cos wyczekujemy - pytanie tylko na co (mam nadzieje, że nie na wyniki za IQ). Widać również, ze jest presja na blokowanie wzrostu, tak więc powinno nadejść pozytywne info. Ponadto 12 PLN to też ważne miejsce w AT (jeśli w ogóle możemy mówić przy S4E o jakimkolwiek AT), gdzie przejście go na zwiększonym wolumenie potwierdzi tylko jego znaczenie. Target - no właśnie ... kapitalizacja pod parkiet główny lub cena wezwania (ale zakładam, że ta opcja odpada, bo Prezes publiczne obiecał przejście na GPW).

Na koniec spekulacja. Co by było gdyby ABC Data chciała poprzez S4E wprowadzić zagraniczną (np. chińską) spółkę na polski parkiet? Realne?
  • Na co tak czekamy?! Autor: ~miszcz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
S4E 5,88% 3,60 2020-11-24 15:20:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.