Forum Giełda +Dodaj wątek

na chwile obecna za duzy ich tutaj

Zgłoś do moderatora
narazie warto realizowac zysk. czesc akcji sprzedalem w piatek i kupielem midasa jak ukazalo sie info dotyczace prospektu emisyjnego. uwazam , ze bedzie bardzo ciekawie w najbizszych sesjach. mega szybki internet LTE to bedzie faktycznie przyszlosc. wszystko ulada sie w jedna calosc. na otwarciu chyba sprzedm reszta CEz na jakis czas i wejde w tego midasa

tutaj link do strony knf
http://www.knf.gov.pl/index.html

pozdrawiam posiadaczy CEZ jak zatobie 80% w ydzien to do was wroce z wieksza gotowka:)
  • na chwile obecna za duzy ich tutaj Autor: ~optymista

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,26% 113,70 2021-06-15 15:16:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.