A jak bedzie to sie okaze wkrotce .Na wieksza pompe bym tu nie liczyl bo do nastepnej dywidendy zostalo 12 miesiecy , a sa inne spolki przed dywidenda .A to ze firma niedowartosciowana to normalne na GPW .Gdyby tu byli prawdziwi inwestorzy to dzisiaj bylyby wzrosty .A jest jak jest .