Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,31 zł , zmiana od tamtej pory: 204,45%

Może zamiast Orła teraz Quercus zacznie grać na kontraktach ?

Zgłoś do moderatora
Dla spółki to same oszczędności bo zapewne orły od zabezpieczeń nie zarabiają średniej krajowej :DD

Quercus ma dobrych specjalistów więc może zaoferować usługi których koszt będzie uzależniony od osiąganych wyników. Orłom które w tym roku na zabezpieczeniach stracili ponad 4 mln PLN a do końca roku stracą pewnie kolejne 4 mln można podziękować. Jak są tacy dobrzy jak im się wydaje to niech grają za swoją kasę a spółce niech pozwolą zarabiać.

  • Może zamiast Orła teraz Quercus zacznie grać na kontraktach ? Autor: ~stalowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 1,20% 25,30 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.