Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Może chcecie ...

Zgłoś do moderatora
Może chcecie pośmigać po mieście w cudzej bryce? Przy akompaniamencie kradzionej kasy i hiphopowej muzyce? Chcesz w swoim night clubie przyjmować zacnych gości? Częstować ich kobietami niskiej moralności? A może ubić biznes przy cygarze i dobrej whisky? Patrząc na skąpe Panie, czuć że chwila jest wszystkim? To wszystko i wiele więcej nieznanych dla zwykłego obywatela doznań zapewni Ci TGS w swoich hitowych produkcjach "Night club Manager" oraz "Gangster Simulator". Także ten...
  • Może chcecie ... Autor: sand1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.