Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,55 zł , zmiana od tamtej pory: -41,17%

MOL - wśród wygranych

Zgłoś do moderatora
Wygrani i przegrani na polskiej giełdzie (i nie tylko) - MOL, czyli Węgier
https://zarabianienaforexgieldaobligacje.blogspot.com/2017/10/wygrani-i-przegrani-na-polskiej-giedzie_15.html

Po ostatnim tygodniu października roczne maksima zaliczyły dwie spółki, a minima niestety aż siedem. Zobaczymy jak zakończy się rok Wszakże na hossie winny pojawiać się w większości te pozytywne informacje.
WYGRANI
MOL

link
W ciągu ostatnich 12 miesięcy kurs wzrósł o ponad 46%. Wiele wskazuje na to, że spółka będzie próbowała pobić swój rekord sprzed ... wielu, wielu lat.

link
 Na wzrostach korzystają nasze banki, TFI i OFE.Pozdrawiam Adam Kruchy
  • MOL - wśród wygranych Autor: adamkruchy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOL -0,47% 25,62 2021-04-21 15:19:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.