Najważniejszy w handlu jest skuteczny marketing, aby klient miał poczucie, że to jest mu niezbędne. Myślę, że tu jest "pies pogrzebany", ludzie wydają pieniądze na rzeczy, które są modne, jak mój przedmówca zauważył, a czasami zupełnie niepotrzebne, życzę powodzenia naszej inwestycji, oraz przede wszystkim tego, aby niejedno życie dzięki temu urządzeniu zostało uratowane, aby jak najmniej dzieci zostało sierotami (bo znam osobiście kilak takich przypadków, że niestety nasza płeć (czytaj faceci), nie stają na wysokości zadania i opuszczają swoje partnerki życiowe w trudnych chwilach, pozdrawiam i apeluję PANOWIE, kupujmy to urządzenie naszym paniom, a nie czekajmy, aż one same to zrobią!!!