Takie sytuacji technicznej jak na RNK to dawno nie widziałem - link na końcu.
Fundamentalnie tez perełka #1 ma gpw.
C/WK 0,18 czyli kupujemy złotówkę za 18gr. Spółkę poleca sam ObserwatoR. Jak polecał GRX ostatnio to poszło kilkaset %.
Wczoraj odbył się proces wiec dziś prawdopodobnie info. Będzie niezła pompka.
Poza tym mamy wyraźny trend wzrostowy, sygnał K i wszystkie wskaźniki praktycznie na statusie Mocne Kupuj
https://m.investing.com/equities/rank-progress-technical