Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,86 zł , zmiana od tamtej pory: 28,76%

Moc jest z nami!!!!

Zgłoś do moderatora
Na tym papiórze nie ma leszcza. Tak trzymac. Tutaj prezes rozdaje karty i on wie co robi. Wie po ile chce uplasować emisje i wydymać drobnych. Dobrze było się podłączyć po wynikach na mocnym spadku i w odpowiednim momencie mu te akcje oddać. Ja tak zrobiłem i czekam na odpowiednią cenę. Zaznaczam też że nie jestem zainteresowany finansowaniem tej firmy i nie zamierzam brać udziału w emisji z p.p. To tylko moja prywatna opinia.
  • Moc jest z nami!!!! Autor: ~skorpion1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,40 2020-11-27 14:16:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.