Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: 4 714,81%

Minimum 3 gry w 2016 r -pamiętajcie z kim macie do czynienia?

Zgłoś do moderatora
Ci ludzie obiecali już niejeden raz podobne bzdury ja te dzisiaj niestety nic z nich nie zrealizowali.

2016-01-15 15:17:00
AA+A+

Zarząd Spółki Macro Games S.A. z siedzibą we Wrocławiu niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości nową strategię działalności rozwoju Spółki.

Celem nadrzędnym Spółki jest pomnażanie kapitału dla Akcjonariuszy. Cel ten zrealizujemy przez komercjalizację posiadanych aktywów spółki, rozwój działu odpowiedzialnego za publikację gier free2play oraz poszukiwanie innowacyjnych podmiotów w celu ich przejęcia. Rozważamy również wejście na rynek biznesowy poprzez inwestycje w rozwiązania tzw. „Grywalizacji” oraz rozwiązania mobilne.

Przez komercjalizację posiadanych aktywów Spółki rozumiemy zagospodarowanie portali CsCenter.PL oraz myCraft.PL, jak również wzrost rozpoznawalności i sprzedaży sklepu internetowego steamkeys.pl.

CsCenter.PL to portal poświęcony grze Counter Strike. Naszym zamiarem jest zwiększenie odwiedzalności portalu i monetyzacja ruchu zarówno z reklam jak i ze sprzedaży akcesoriów powiązanych.

Na szczególną uwagę zasługuje plan rozwoju portalu MyCraft.pl. Planujemy wprowadzenie do oferty serwerów gry w sieci Minecraft oraz uruchomienie sklepu internetowego dedykowanego akcesoriom sygnowanym MyCraft.PL oraz Minecraft.

Nowym elementem strategii Spółki jest wprowadzenie gier na urządzenia mobilne. Planujemy w roku 2016 publikację co najmniej trzech gier, zarówno na platformę Android jak i iOS. Rozważamy również wprowadzenie co najmniej jednej gry na platformę VR / AR. Celem jest nie tylko wzrost przychodów i rozpoznawalności marki ale przede wszystkim zbudowanie kanału komunikacji i marketingu.

Prowadzimy rozmowy, których celem jest przejęcie podmiotu z portfelem gier i track recordem, który od dłuższego czasu obecny jest na rynku elektronicznej rozrywki.

W perspektywie średnioterminowej planujemy ekspansję międzynarodową, co znacznie wpłynie na rozmiar prowadzonego biznesu oraz zwiększy jego rentowność.

Szacujemy, iż wprowadzając ww. elementy strategii tylko w 2016 r. osiągniemy dwukrotny wzrost przychodów w stosunku do roku poprzedniego i zwiększymy marżę EBITDA o co najmniej 10%.

  • Minimum 3 gry w 2016 r -pamiętajcie z kim macie do czynienia? Autor: ~Darknews

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MGAMES -29,81% 13,00 2024-11-25 11:08:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.