Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,71 zł , zmiana od tamtej pory: -39,48%

Millennials VC inwestuje w Femion 1 mln zł

Zgłoś do moderatora
Femion Technology S.A. to spółka notowana na rynku NewConnect z sektora FinTECH i PayTECH, tworząca rozwiązania dla e-commerce. Spółka pracuje nad autorską technologią w obszarze dostępu do informacji o rachunku bankowym, a obecnie przygotowuje rozwiązania inicjowania płatności z konta klienta, przeznaczone do obsługi płatności online dla sklepów internetowych, która zastąpi dotychczasowe modele oparte o tzw. „pay-by-link”. Równolegle już wkrótce zaoferuje klientom odroczone płatności za zakupy online, a sklepom internetowym usługi monitoringu, scoringu kredytowego i windykacji płatności.
  • Millennials VC inwestuje w Femion 1 mln zł Autor: ~WZROST

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 0,00% 1,64 2022-09-30 14:06:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.