Jak czytam twoje wypociny i robienie wszystkim wody z mózgu jak w większości naganiaczy że ulica zostanie milionerem to wysłał bym cię w kosmos żebyś się udławił tą swoją plugawą gadką
Większość ulicy zostanie wydymana przez takich jak ty tylko ilu potrzeba kozłów żeby te barany zrozumiały że giełda to szulernia dla cwaniaków