Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,73 zł , zmiana od tamtej pory: -13,09%
inwestycje mieszkaniowe Echo których sprzedaż rozpoczęła się w 1q
Poznaniu: Osiedle Perspektywa i III etap Osiedla Jaśminowego -
Warszawa: Browary Etap 2
Łódź: Osiedle Jarzębinowe Etap 4
łącznie: 499 lokali, - w ofercie pozostało 423(76 sprzedaży) z czego w rezerwacji jest 67

z 820 lokali dostępnych na początku roku pozostało 592 (228sprzedaży), a w tych 592 jest 79 rezerwacji

łącznie 304 sprzedaży, na sprzedaż czeka 1015 lokali w których jest 148 rezerwacji !!!!!!
a w przygotowaniu kolejne projekty /etapy na sprzedaż

dla przypomnienia ""W pierwszym półroczu 2016 r. spółka Echo Investment sprzedała 306 mieszkań"", a
w całym 2016 "narastająco od początku roku Emitent oraz spółki zależne Emitenta sprzedali umowami przedwstępnymi 925 mieszkania "
  • mieszkania Autor: ~voodz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECHO -0,77% 5,16 2026-02-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.