Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  116,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,55%

Michał Rakowski w Comparic24.tv

Zgłoś do moderatora
Amica Wronki S.A. to dobrze znany Polakom producent sprzętu AGD. Spółka mimo trudnego pandemicznego okresu zwiększyła przychody i zysk netto w 2020 roku oraz spodziewa się zakończenia obecnego roku solidnymi wynikami. O bieżącej działalności spółki porozmawiamy z naszym gościem, którym będzie Michał Rakowski, członek zarządu ds. finansowych i zasobów ludzkich w Grupie Amica. Rozmowę poprowadzi redaktor Comparic24.tv, Przemysław Tabor.

https://www.youtube.com/watch?v=PjNUtlwUZYk&ab_channel=ComparicRynki
  • Michał Rakowski w Comparic24.tv Autor: jan_malas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -2,64% 118,20 2022-01-19 17:00:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.