Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,66 zł , zmiana od tamtej pory: -29,43%

Medieval Dynasty - nowy trailer

Zgłoś do moderatora

http://innervalue.pl/aktualnosc/3612/premiera_pelnej_wersji_medieval_dynasty_juz_w_nbsp_przyszlym_tygodniu_najnowszy_trailer_cgi_na_nbsp_portalu_ign_posiada_ponad_120_tys__odslon Tytuł przez pierwszy tydzień sprzedaży znajdował się w TOP10 na globalnej platformie Steam, a zebrana dotąd ilość ocen wynosi ponad 18 tys., dając łączny rezultat na poziomie 91% pozytywnych komentarzy.
  • Medieval Dynasty - nowy trailer Autor: ~med

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,08% 4,70 2021-12-03 15:31:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.