Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,76 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Medieval Dynasty autorstwa Render Cube przekroczył 1 mln na wishliście

Zgłoś do moderatora
Udziały w tej spółce ma Carpathia

Medieval Dynasty, flagowy tytuł studia Render Cube, który 23 września zakończył 12-miesięczną obecność w trybie earlyaccess i osiągnął status pełnej wersji, przekroczył 1 mln użytkowników na wishlist outstanding. Hit łódzkiego studia do tej pory sprzedał się w ponad 750 tys. egzemplarzy i zebrał już ponad 20 000 recenzji na Steam. 90% z nich to oceny pozytywne.
Medieval Dynasty to unikatowa produkcja łącząca w sobie najlepsze cechy z takich popularnych gatunków jak survivale, symulatory, RPG i strategie. Flagowy tytuł łódzkiego studia przez długi czas znajdował się w czołówce gier sprzedawanych globalnie na platformie Steam, osiągając w najlepszym okresie TOP2, tuż za największą produkcją w historii Amazona.

https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20211011/medieval-dynasty-autorstwa-render-cube-przekroczyl-1-mln-na-wishliscie
  • Medieval Dynasty autorstwa Render Cube przekroczył 1 mln na wishliście Autor: ~Maxikaz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,04% 4,80 2021-12-02 16:10:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.