Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,10 zł , zmiana od tamtej pory: -54,29%
Mam trochę tych akcji, ale ilość mnie nie wkurza. Nie lubię p....dolenia, że to wyciskanie drobnych. Nastąpiło połączenie z VR Factory, a pan Sławomir Matul nie zauważył, że jego firma jest notowana. Nie wiadomo czy prowadzi jakąś działalność. Jednak nie ma wyjścia. Jak nie zacznie działać, to nie może uruchomić działalności pobocznej. Taki sobie samodzielny wataszka, któremu wisi. Na razie robi wrażenie, że delektuje się nagrodami międzynarodowymi za wybitne osiągnięcia w dziedzinie VR, które otrzymał ponad rok temu. To było dawno. Kopa w d.pe i do roboty.
  • Marazm Autor: ~B120

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY -8,57% 0,96 2022-09-30 11:15:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.