Forum Giełda +Dodaj wątek

mały zakres kursowy 2,09 -2,12 E. +0,95% 53666 szt. 39.trans.

Zgłoś do moderatora
Kto nakupił ten zarobi-wiadomo o kogo chodzi.Niech to odbicie już przyjdzie teraz bo mało mi kasy zostało -wszystkie wolne środki wydalem na nasz UKOCHANY BADZIEWIAK nr:1. ach-ach!!! będę sobie sprzedawał-SPEKULOWAŁ. ile wlezie.A zapewniam że mam co sprzedawać.Pozdrawiam.
  • mały zakres kursowy 2,09 -2,12 E. +0,95% 53666 szt. 39.trans. Autor: ~jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.