Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  131,00 zł , zmiana od tamtej pory: 20,61%

lodowiec w Austrii

Zgłoś do moderatora
Od kilku lat czytając raporty TMR czekałem na taką informację jak dziś podali. Wtedy nawet nie myślałem, że kupią ośrodek narciarski na lodowcu, których w Alpach dużo nie ma. Tym bardziej tak blisko Polski. Widzę jednak, że konsekwentne działanie i znajomość tematu może zmienić nie tylko Szczyrk. Oby tak dalej.
  • lodowiec w Austrii Autor: ~Przemek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TATRY 0,00% 158,00 2020-08-07 10:30:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.