Forum Giełda +Dodaj wątek
wszystko co piszesz to prawda, tyle ,że te prawdy zawsze muszą mieć odzwierciedlenie w czasie , miejscu i sytuacji ..................... a ta na dzień dzisiejszy mówi że na razie kupujemy tu przyszłość no właśnie jaką ??????????????? poczułem w twoim głosie jakoby żal że spadło z 68 do 48 ................................. ale Leszczu z ręką na sercu te akcje na DZISIAJ są przewartościowane .................................... i na razie to Trigony to trzymają ale jak te orbity w JK pociągną koszty za III kw i niska marża i zarobią b. niewiele to nie wiem czy będą w stanie te 48 utrzymać .......... i jeszcze jedno nie wiemy jaką droga idą bo są bardzo powściągliwi w komentarzach ..... ale myslę że III kw ten najlepszy wiele nam powie co dzieje się na tym statku i pewno się wyjaśni czy czasami nie płyniemy TYTANIKIEM :-) ............... ja tam na wszelki wypadek zaopatrzyłem się w tratewkę :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONICO 0,00% 16,00 2026-02-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.