Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: -17,55%

Lekkie bayu; z czym do sim...

Zgłoś do moderatora
rozmach globalnych kanałów simfabric, 5-ty mc samych pozytywnych komunikatów, premier + 48h zwroty kosztów ok 8 gier...

Jest sporo firm tzw. bio-techu, które właśnie pod kalkulacje i to na bardziej zaawansowanym etapie wyceniali walory a potem niekończące się cofki kursów jak: Bioton, Mabion, Biomaxima, Biomedlublin, Medicalgorithmics o innogene nie wspoinając.

Jakby to zestawić z firmami lśniącymi kolejnymi premierami swoich produktów w których zwrot 100 % kosztów ich produkcji zwraca się w 48h premierowej sprzedaży..
Nieobeznanym w branży np. gaming-owej może to się nawet wydawać abstrakcją żeby 100 % kosztów produkcji danego produktu zwracały się podczas 48h premierowej sprzedaży inicjującej biznesową sprzedaż.
Gdyby posłużyć się konkretnym przykładem w oparciu o raporty popremierowe i że to mogło powtórzyć się 3 razy w kwietniu a także 3 razy w maju 2023r. to niejeden gotowy byłby posądzić o trolling..
Gdyby do tego dodać, że taka firma- jej kurs akcji, w skutek działań hejtu spółdzielni i operacji dławienia kursu, znajduje się wryty w dno doliny, to też uznałby niejeden że to abstrakcja.
Nawet nie wiem czy posłużyć się konkretnym przykładem, np. ;
tam na simfabric kasują od tygodni/mc-y całe wątki z samymi tylko cytatami komunikatów opatrzonych linkami, bo te są bardzo pozytywne. Skutki to kurs wryty jak skarb w dno doliny i skrzętnie chroniony przez spekułe 24h/doba.
W samym tylko maju 2023r. miało miejsce w globalnych sklepach gaming-owych 3 premiery ze zwrotami 100 % kosztów produkcji każdej z gier w 48h.
Jakby tego było mało, już dziś prezes simfabric znów dokupił pakiecić akcji simfabric na gpw
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Powiadomienie-o-nabyciu-akcji-przez-osobe-pelniaca-obowiazki-zarzadcze-8550187.html
Tak to się dzieje ;
Simfabric dn. 30.05.2023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Emitent, Spółka) informuje, iż w dniu 30 maja 2023 r. otrzymał od Pana Emila Leszczyńskiego, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki, powiadomienie na podstawie art. 19 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (MAR - Market Abuse Regulation), o dokonanych transakcjach na instrumentach finansowych Emitent
    Nabycie_Akcji_Emil_Leszczynski_584103.pdfNabycie_Akcji_Emil_Leszczynski_584103.pdf     Nabycie Akcji Emil Leszczynski     
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Powiadomienie-o-nabyciu-akcji-przez-osobe-pelniaca-obowiazki-zarzadcze-8550187.html

Simfabric. 29.05.2023r.     
Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 19/2023 z dnia 5 maja 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do gry Gardenia na komputery PC (dalej jako: Gra) po 48 godzinach od wydania Gry w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
Emitent informuje, że 26 maja 2023 roku w dniu premiery Gry w sklepie Epic Games Store, miała miejsce również premiera Gry w sklepie Nuuvem Store oraz Green Man Gaming Store. Gra została umieszczona na pierwszej stronie sklepu w dziale Hottest New Releases, uzyskując w ten sposób dodatkowe wsparcie marketingowe ze strony partnera Emitenta, jakim na podstawie umowy o współpracy (ESPI 15/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 roku) stał się Green Man Gaming.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gier. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie Gry również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-gry-Gardenia-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8549291.html

Simfabric. dn. 22.05.2023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 18/2023 z dnia 4 maja 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do gry Quantum Storm na komputery PC (dalej jako: Gra) po 48 godzinach od wydania Gry w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
Emitent informuje, że 19 maja 2023 roku w dniu premiery Gry w sklepie Epic Games Store, miała miejsce również premiera Gry w sklepie Green Man Gaming Store. Gra została umieszczona na pierwszej stronie sklepu w dziale Featured New Releases, uzyskując w ten sposób dodatkowe wsparcie marketingowe ze strony partnera Emitenta, jakim na podstawie umowy o współpracy (ESPI 15/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 roku) stał się Green Man Gaming.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gry. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gry.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie Gry również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-gry-Quantum-Storm-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8544726.html

Simfabric, dn. 02.05.20023r.
     Zarząd spółki SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) nawiązując do raportu bieżącego ESPI 14/2023 z dnia 20 kwietnia 2023 roku informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną ze sklepu Epic Games Store oraz od partnerów dystrybuujących cyfrowe kody do 3 gier gier (Saboteur!, Saboteur II: Avenging Angel, Saboteur SiO) na konsole komputery PC (dalej jako: Gry) po 48 godzinach od wydania Gier w sklepie Epic Games Store, wszystkie koszty przygotowania, produkcji, portingu oraz marketingu zostały zwrócone w 100%.
W procesie powstawania Gier Emitent odpowiedzialny był za produkcję, portowanie i wydanie Gier. Emitent jest również właścicielem praw majątkowych do Gier.
Emitent aktualnie przygotowuje wydanie powyższych Gier również w wersji na komputery Mac w sklepie Epic Games Store.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/SIMFABRIC-S-A-Popremierowy-raport-sprzedazowy-3-gier-na-komputery-PC-w-sklepie-Epic-Games-Store-8533367.html
Nawet parametry finansowe po raporcie za Iq 2023r już widać poprawiają wyraźnie majątek firmy imfabric ;
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł /EUR ) na 31.03.2023 roku
                                     za   2023r.          za   2022r.
                                   4,10                   3,92
                                    za   2023r.           za   2022r.
 Zobowiązania razem     2 371          3 018
  • Lekkie bayu; z czym do sim... Autor: ~naokoo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -0,49% 20,20 2023-11-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.