Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,80 zł , zmiana od tamtej pory: -28,42%

Lecimy dalej

Zgłoś do moderatora
Wszystko pozamykane, galerie lokale, kina, teatry. Coraz więcej pracowników zostaje w domu. Nie będę zdziwiony jak przyrost subskrypcji kwartał do kwartału będzie z 200-300%. Duża cześć z tych co wykupi teraz może już sobie je zostawić bo nie są to duże pieniądze. Za tym automatycznie pójdzie wzrost przychodów z reklam. Model biznesowy jest taki, że koszty stałe są bardzo niskie, więc jest moc. Dywidendę za 2020 rok szacowałbym na 2-2,50zł za akcję
  • Lecimy dalej Autor: ~milo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,90 2022-01-26 15:44:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.