Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,70%

Łamanie zasad

Zgłoś do moderatora
To właśnie robię - łamię dobrą zasadę o pieniądzach i ciszy. Ale cóż - jakby ktoś się zastanawiał nad wejśćiem, to tylko powiem: za miesiąc spółka wypłaci rekordową dywidendę 3,60zł/akcja. Firma w doskonałej kondycji finansowej - polecam analizę fundamentalną. I zapraszam na pokład - u nas nie faluje, morze na horyzoncie spokojne.
  • Łamanie zasad Autor: ~TechAnal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA 0,46% 86,60 2021-06-14 16:36:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.