Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,50 zł , zmiana od tamtej pory: -87,45%

kurs na szczycie

Zgłoś do moderatora
Aktualnie kurs ociera się o historyczne szczyty !
Gdyby nie celowe zbijanie ceny poj. zleceniami na S , oraz stawianie dziwnych - niby zaporowych zleceń S , kurs już dawno mógłby oscylować w okolicach 10zł !
Ktoś dyskretnie , ale ewidentnie podbiera "papier" z lewej , dlatego zależy mu , aby cena za szybko nie odjechała na północ - utrudniając zleceniami S potencjalne zwyżki !
Tu się będzie działo , jak zainteresowany zapełni " wór " i przestanie kombinować z blokowaniem uciekajacej w górę ceny !
POZDRAWIAM CIERPLIWYCH !

  • kurs na szczycie Autor: ~akcjonariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASMGROUP -5,48% 0,69 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.