Forum Giełda +Dodaj wątek

Kto jest doskonalszy?Fraktal z niższego poziomu,dosłownie i w przenośni

Zgłoś do moderatora
czy ci wyżsi poziomem Max,grubasek,poważny i jakiś tam?Pierwszy,wiemy że stracił wszystko na MBPartner a już szczególnie MWTenis gdzie chciał odrobić straty,pozostali jeszcze nie ujawnili kupowania na samym dole a sprzedawania idealnie na samej górce.Ja osobiście jednak widzę tę różnicę poziomu między tym pierwszym a tymi co masowo się dziś w ostatnich godzinach ujawnili.Prawdę mówiąc szkoda tego pierwszego,niedołężnego tego coś w rodzaju Leppera w rządzie,no ale sam sobie taki utkał los.
  • Kto jest doskonalszy?Fraktal z niższego poziomu,dosłownie i w przenośni Autor: ~mosiek z salci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMEDIS 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.