Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,29 zł , zmiana od tamtej pory: -36,91%

kratki dla oszustów

Zgłoś do moderatora
Nawet nie wiecie inwestorzy jaka to dobra wiadomość o aresztowaniu złodziei i oszustów działających na szkodę firmy. Teraz kolej na Lotos za przekręt ze złożem YME (2 mld zł.) oraz KGHM za zakup piachu w Chile ponad 12 mld. i nie wiadomo czego w Indonezji, gdzie trwa wojna domowa. To przestroga dla obecnych zarządów, tych od SKOKÓw też (ukradli nam już 4 mld zł.). Jaka ta Polska bogata a mówiono, że nie już co zagrabić, a tu proszę. W Chinach, Korei Pln. czy tak zwanych krajach religii pokoju i miłości już by ich nie było, czego wam i sobie życzę.
  • kratki dla oszustów Autor: ~czarek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE 0,79% 12,80 2021-06-14 16:49:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.