Forum Giełda +Dodaj wątek

Korekta prognozy sprzedaży w I kwartale 2014 r (wzrost o 24%)

Zgłoś do moderatora
W nawiązaniu do raportu kwartalnego za IV kwartał 2013 r. z dnia 14.02.2014 r. (nr raportu: 3/2014), w którym poinformowano, iż Makolab S.A. (dalej: "Spółka") planuje osiągnięcie w I kwartale 2014 r. przychodów ze sprzedaży w wysokości 2750 tys. zł netto, Zarząd Spółki informuje, że według stanu na dzień publikacji niniejszego raportu wstępna wartość przychodów ze sprzedaży w I kwartale 2014 r. wyniosła 3414 tys. zł netto. Oznacza to przekroczenie o 24% wartości prognozy podanej w w/w raporcie kwartalnym. Wyższa niż prognozowano sprzedaż jest wynikiem zrealizowania do końca I kwartału 2014 r. większej niż planowano ilości usług dla klientów zagranicznych Spółki.

http://makolab.pl/pl/relacje-inwestorskie/komunikaty/Korekta-prognozy-sprzeda%C5%BCy-w-I-kwartale-2014-r

Czyżby stad te wzrosty ?
  • Korekta prognozy sprzedaży w I kwartale 2014 r (wzrost o 24%) Autor: ~Obserwator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB -3,39% 5,70 2021-06-22 16:20:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.